0252 319 13 51

Fethiye Evden Eve Nakliyat

Bozkurt Bodrum Nakliyat olarak yıllardır Muğla’nın Fethiye ilçesine evden eve nakliyat hizmetini veriyoruz. Tecrübemiz ve işimize olan bağlılığımız sayesinde siz müşterilerimize Fethiye ilçesinde en kaliteli nakliyat hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Evden Eve Nakliyat aslında oldukça önem arz eden ve planlı bir şekilde yürütülmesi gerek bir nakliyat türüdür. Muğla’nın Fethiye ilçesine verdiğimiz hizmet ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz eşliğinde planlı, programlı, ve sizin talep ettiğiniz şekilde yapılmakta olup, daima müşteri memnuniyeti odaklı yürütülmektedir. Yaptığımız başarılı evden eve nakliyat hizmeti ve ödün vermediğimiz kalitemiz sayesinde bizimle bir kere çalışmış müşterilerimiz bir sonraki nakliyat ihtiyaçlarında tekrardan bizimle çalışmayı tercih ediyorlar.

Kullandığımız ambalajlama malzemeleri, geniş araç filomuz ve uzman personelimiz ile sizlere oldukça rahat bir nakliyat tecrübesi yaşatıyoruz. Fethiye ilçesinde ulaşılması en güç noktalara bile ulaşmaya uygun nakliyat araçlarımız ile herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Sigortalı olarak yaptığımız evden eve nakliyat hizmeti kapsamında hem eşyalarınızı güvence altına alıyoruz, hem de kafanızda herhangi bir soru işareti doğmadan, içiniz rahat bir şekilde size nakliyat hizmeti veriyoruz.

 

Nakliyat sürecimizi adım adım aşağıdaki sırayla gerçekleşeceğini bildiririz:

 

 Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti dahilinde evinizde eşyalarınız kontrol edilir. Nakliyat için hangi tür aracın ihtiyaç duyulduğu ve kaç personelin görevlendirileceği tespit edilir. Süreç ile ilgili tüm sorularınız cevaplanır.

 

⓶ Size söz verdiğimiz tarihte ve saatte nakliyat aracımız uzman personelimiz ile evinize gelir.

 

⓷ Tüm eşyalarınız en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketlenir ve nakliyat için en güvenilir şekilde hazırlanır.

 

⓸ Ambalajlanan mobilyalarınız ve kolilerde ambalajlanan diğer eşyalarınız düzenli ve dikkatlice nakliyat aracımıza yüklenir.

 

⓹ Montajlama yapılmış eşyalarınızın sizlerin talebi doğrultusunda de montajlama işleminde geçer, ambalajlanır ve nakliyat aracımıza yüklenir.

 

⓺ Nakliyat aracımız eşyalarınızı yeni adreslerine teslim edilmek üzere yola çıkar.

 

⓻ Yeni adreslerine ulaşan eşyalarınız tek tek aracımızdan alınır ve sizin talepleriniz doğrultusunda yeni evinize yerleştirilir.

 

⓼ Montajlama işlemi gerektiren eşyalar sizin gösterdiğiniz yerlere monte edilir.

 

⓽ Eşyalarınız sizin gözetiminizde son kontrolden geçer

 

⓾ Bir sonraki nakliyat ihtiyacınızda sizlerle tekrar görüşmek üzere personelimiz sizlerle vedalaşır.